0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Mercekli Modül Led

Mercekli Modül Led

Tabela ve dekor çalışmalarında kullanılan Mercekli modül led ürünleri, su geçirmez özelliklere sahiptir. 12, 24 ve 48 volt özelliği ile satışa sunulan bu ürünler, dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kamplarda aydınlanma işlemi için kullanılabilen bu ürünler, araç aküsüne bağlanabilmektedir. Yirmi adet şeklinde satılan bu ürünler, seri bir şekilde bağlanmaktadır. Yeni nesil lensli modül ürünlerde, sıvı yalıtımı ve daha fazla ışık, ilk göze çarpan özelliklerdir. Mercekli modül led ürünleri, renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerde akım koruması vardır. Bu özellik nedeniyle, uzun ömürlüdür.

Bu ürünlerde alüminyum levha kullanılmıştır. Isınmadan dolayı meydana gelen sönme olayı meydana gelmez. Mercekli modül led fiyatları yüksek ışık isteyen çalışmalarda, öncelikle tercih edilmektedir. Özel merceği sayesinde, diğer ürünlere nazaran daha fazla aydınlatma özelliğine sahiptir. Tabela ve dekor çalışmalarının yanı sıra, özel yaptırdığınız dekor çalışmalarında da mercekli modül led ürünlerini kullanabilirsiniz. Yirmili ve seri bir şekilde bağlanabilen mercekli modül led ürünleri, her yirmi adette bir adaptörle desteklenmektedir. Yirmi adette bir adaptör kullanılmadığı zaman, ışık gücü zayıflar ve etkili bir görünüm sağlanamaz.

Homojen ışık dağılımı ile, geniş alanları kolay bir şekilde aydınlatabilir. Pratik montaj özelliği ile, en iyi aydınlatma işlemini gerçekleştiren Mercekli modül led çeşitleri ürünleri, kolay bir şekilde monte edilmektedir. Tabela çalışmalarında özellikle kutu harf uygulamalarında, harf altı ve harf üstü gibi çalışmalarda, bu ürün tercih edilmektedir. Canlı ve dikkat çekici tabela çalışmalarında, mercekli modül led, en iyi tercihtir. Animasyon uyumlu olan bu ürünlerle, görsel açıdan çok dikkat çekici çalışmalar yapılabilir. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri, aydınlatma kapasitesinin yüksek olmasına karşın, çok az enerji harcamasıdır. Bu özelliği nedeniyle, tabela sektöründe, en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

23 Ekim 2017
2.535 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN