0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Modül led Çeşitleri

Modül led çeşitleri üçe ayrılmaktadır. Epoksi modül led, plus modül led ve enjeksiyon modül led. Modül led 20’lidir ve seri bir şekilde bağlanmaktadır. Her 20 adet için bir adaptör monte edilmektedir. Bu adaptör bağlanmadığı zaman, ışık gücü zayıflamaktadır. 12, 24 ve 48 volt özelliği ile üretilen bu modül led çeşitleri, ters bağlandığı zaman arıza yapmaz. Bu ürünlerin kullanım alanları, dekor çalışmaları ve alçıpan çalışmalarıdır. Ayrıca, kamp gibi yerlerde, aydınlanma sorunu, modül led ürünleriyle çözüme kavuşmaktadır. Araçların akülerine bağlanan modül led ürünleri, akünün şarj edilmesiyle birlikte aydınlatma işlemine devam edebilmektedir. Akım sınırlayıcı ürünlerle kullanılmaktadır. Bazı ürünler, akım sınırlayıcı özelliği ile satılmaktadır. Elektriğin kesilmesi, artması veya azalması sonucu meydana gelen elektrik arızaları, akım sınırlayıcı ile çözülmektedir.

Modül led çeşitlerinden biri olan epoksi modül led ürünleri, plastik kılıf içerisine konulan ledlerin üzerine epoksi dökülmesi ile üretilmiştir. Epoksinin su yalıtım özelliği sayesinde, epoksi Modül Led Çeşitleri, su sızdırmaz özelliğine kavuşmuştur. Bu ürünlerde, yeşil, mavi, sarı, beyaz ve kırmızı gün ışığı özelliklerine sahiptir. Diğer bir modül led çeşidi ise, enjeksiyon modül led ürünleridir. Bu ürünler, özel enjeksiyon sistemi ile su geçirmez hale getirilmektedir. Tabela çalışmalarında, en çok tercih edilen ürün enjeksiyon modül led ürünleridir. Beyaz, yeşil, turkuaz, pembe, sarı, mavi ve kırmızı renk özelliği ile, tabelada ve dekor çalışmalarında, en çok tercih edilen üründür.

Modül led çeşitleri kategorisinin üçüncüsü olan mercekli plus modül led çeşitleri, 1,5 w özelliği ile, diğer çeşitlere göre daha fazla ışık üretmektedir. Ekonomik özellikleriyle ve parlak ışık sistemiyle, en çok tercih edilen plus modül led ürünleri, Modül Led Fiyatları kategorisinin en popüler ürünüdür. Animasyon uygulamalarına uyumlu özellikleriyle, tabela çalışmalarında, başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Küçük mekanların aydınlanmasında ve vitrinlerin aydınlanmasında, plus modül led çeşitleri, en iyi tercihtir. Özel ve çok farklı dekorasyon çalışmalarında, renk seçenekleriyle, en güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Kutu harf çalışmalarında, alt kısımda ve üst kısımda kullanılan bu ürünler, dış mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.