0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Modül Led Fiyatları

Geniş kullanım özelliği ile oldukça kaliteli özelliklere sahip olan bu ürün, Modül Led Fiyatları kategorisinde, en hesaplı ürünler içerisinde yer almaktadır. 12 v gibi çok düşük bir enerji kapasitesine sahip olan bu ürün, tabela sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Takoz led ürünü, kutu harf çalışmalarında etkili kullanım özelliklerine sahiptir. Su geçirmez özelliği bulunan bu ürün, su içerisinde uzun süre çalışmaz. Kamp çalışmalarında, araç akülerine bağlanabilir. Ayrıca yüksek aydınlatma kapasitesine sahiptir. Alçıpan dekor çalışmalarının yanı sıra, özel dekor çalışmalarında en çok tercih edilen üründür. Büyük şirketlerin giriş kısımlarında, site girişlerinde ve daha bir çok mekânın girişinde, özel dekor çalışmalarında kullanılmaktadır. Bütün mekânlarda kullanılabilen bu ürün, pratik montaj özelliklerine sahiptir.

Üç adet led ampülden oluşan üründe, her bir ampül 3.4 volt enerji kapasitesi bulunmaktadır. Enjeksiyon, epoksi ve plus modelleri bulunan ürünümüz, akım sınırlayıcılarla kullanılmaktadır. Her yirmi adette bir adaptör kullanılmaktadır. Bu adaptörler, kullanılmadığı zaman, Modül Led Çeşitleri kategorisinde, yeterli ışık üretememektedir. Pratik montaj özelliğine sahiptir. Dış mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Özel animasyon uygulamasına uyumludur. Led panel çalışmalarında, istenilen animasyonu gerçekleştirebilir. Seri bir şekilde bağlanabilir. Bu seri bağlama işlemlerinde, 20’li bağlama teknikleri kullanılmaktadır. Daha fazla takoz led almak isterseniz, 20’nin katları şeklinde satılmaktadır. Her yirmi adette bir adaptör kullanılmalıdır. Çok ısınan modellerde, çerçeve alüminyum olduğu zaman, ısınmanın verdiği zarar daha az gerçekleşmektedir.

Yağmur damlası şeklindeki suya karşı yalıtım özelliklerine sahiptir. Suyun içerisinde kısa bir süre çalışır. Dimmerleme yöntemiyle özel ışıklandırma gerçekleştirilebilir. Rgb özelliğine sahip bu ürünlerde, yanlış bağlamada, her hangi bir arıza meydana getirmez. Modül Led sınıfında olan bu üründe renk tercihi yapılabilir. İstediğiniz renkleri seçerek, istediğiniz dekor çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Oda ışıklandırmasında etkili olan takoz led ürünü, araçların kapalı kasalarında da, aydınlatma görevi görebilir. 12 volt akünün çalıştırdığı bu led ürünler, akü bitmediği sürece, sürekli olarak aydınlatma işlemi gerçekleştirebilir. Ürünün çevresindeki özel delikler, montaj işlemini çok kolaylaştırmaktadır. Güneş enerjisi gibi uygulamalara uyumlu olan ürün, çok az enerji sarf ettiği için, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.