0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Modül Led Ms Reklam

Modül Led Ms Reklam

Çok daha kaliteli olmasının yanında aynı zamanda tasarruflu olan modül LED kullanımları düşük maliyetten dolayı tercih edilmektedir. Reklam odaklı kullanımları bulunan ürünler en yüksek ışığı düşük enerjiyle sağlamaktadır. Aynı zamanda lensli modül LED seçenekleri de renk uyumu bakımından kullanılırken hiçbir şekilde su geçirmemektedir.
Dış mekân kullanımı için uygun olan 160 derece açılı Modül LED ürünlerinde ısınma veya sönme durumları da olmamaktadır. Akım korumalı olmakla birlikte 12 Volt ile çalışan ürünlerde alüminyum levha bulunmaktadır. Normale göre çok daha yüksek bir ışık sağlamasından dolayı Mercekli olan modül LED ürünleri reklamcılar tarafından çokça tercih edilirken uzun süreli kullanımları da mümkün olmaktadır. Soğutma özelliği sayesinde de yüksek performanslı olarak kullanımı devam etmektedir.

Modül led çeşitlleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca Modül Led çeşitlerimize bize bağlı olan https://msreklam.com/uk/led-cesitleri/modul/ web sitemizden de bakıp size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Ms reklam olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

20 Aralık 2017
1.610 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN