0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Modül Led

Modül led ürünlerini kullanarak, hayallerinizdeki çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Az enerji ile çok iş yapan modül led ürünleri, tabela sektöründe en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kutu harf üstüne ve kutu harf altına kullanılan ledler, sıva üstü çalışmalarda da kullanılmaktadır. Alçıpan dekor çalışmalarında, kamp aydınlatma ve led panel çalışmalarında, modül led ürünleri tercih edilmektedir. Ayrıca özel dekor çalışmalarında da kullanılmaktadır. Şirket girişleri, apartman girişleri ve özel mekanların girişleri, modül led ürünleriyle dekore edilmektedir. Modül led ürünlerinde, kenar kısımlarında montajlama işlemi için özel yapılmış delikler bulunmaktadır. Özel dekor çalışmalarında, kolay montaj özelliklerine sahiptir. Seri bağlanabilir. Seri bağlama işlemlerinde, modül led ürünlerinin volt değerleri önemlidir. Seri bağlama teknikleri, daha çok alçıpan çalışmalarında uygulanmaktadır.

Akım sınırlayıcılarla aydınlatma işlemini gerçekleştiren bu ürünlerde, üç adet 3,4 volt led bulunmaktadır. Ekonomik modül led fiyatları ürünlerinin yanı sıra, akım sınırlayıcısı sürücünün üzerinde olan ürünler de bulunmaktadır. Modül led ürünlerinde, çok ısınan modeller için alüminyum çerçeveler tercih edilmelidir. Epoksi modül led, enjeksiyon modül led ve Plus modül led olmak üzere üç kategoride üretimi gerçekleşmektedir. Yapacağınız çalışmaya göre en uygun modeli seçebilirsiniz.

Bu ürünler suya dayanıklıdır. Yağmur damlası şeklindeki suyu geçirmez. Su içerisinde uzun süre çalışmaz. Modül led çeşitleri ürünleri, animasyon türü çalışmalarda kullanılabilir. Adreslenebilir özelliği ile led tabelalarda kullanılabilir.12, 24, 48 volt ile çalışır. Işık ayarı özel cihazlarla gerçekleştirilebilir (dimmerleme). Bu ürünün RGB’si mevcuttur. Yanlışlıkla ters bağladığınız zaman bozulmaz (12 volt). 20’li bağlanmalıdır ve her 20’li gruba bir adet adaptör bağlanmalıdır. Aksi halde verim alınamaz. Kamplarda ve piknikte modül led ürünleri için 12 volt akü yeterlidir. Yeterli ışığı veren modül led ürünleri, aracınızın aküsüne bağlamanız yeterlidir. Akü zayıflayınca, aracı çalıştırırsınız ve akü tekrar şarj olacaktır. Böylece, kampta istediğiniz kadar aydınlanabilirsiniz. Tabela çalışmaları için özel renk seçenekleri mevcuttur. Renkli tabela çalışmalarında en çok kullanılan ürün modül led ürünleridir. Modül ledler, elektrik enerjisini maksimum tasarruflu harcar.

23 Ekim 2017
2.265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN