0322 429 55 22 - 0322 429 55 23

Sosyal Medyada Biz}

Samsung Modül Led

Samsung Modül Led

Samsung Modül Led çok geniş bir kullanım alanına sahip olan led aydınlatma sistemidir. Elektrik, elektronik ve bilişim sistemlerinde bir dünya devi olan Samsung; bu mecrada geniş bir ürün ve kullanıcı yelpazesine sahiptir. Bunun en önemli nedenleri arasında ürün kalitesi, dayanıklılığı, garantör olarak geniş bir ağı olan Samsung’un bulunması, uygun fiyat politikası ve tanınırlığı sayılabilir. Led ampüller araç iç ve dış bölmelerinde, evlerde niş veya ünite kenarlarında, reklam tabelalarında ve daha pek çok yerde kullanım imkanı sağlar. Kullandığı elektrik miktarı çok az olduğu için son derece ekonomiktir.

Led ampüller farklı renklerde satın alınabileceği gibi bir serinin içinde farklı renkler de bulunabilmektedir. Sarı, kırmızı, mavi ve yeşil en fazla tercih edilen renkler arasındadır. Samsung Modül Led Fiyatları dış mekan kullanımına uygundur. Yani yağmur, kar, güneş gibi hava olaylarından etkilenmez. Çevre dostu ve tasarruflu olması da diğer avantajları arasındadır. Kısa mesafelerde tamamen homojen bir ışık dağılımı sağlar. Renklerin tamamı aynı tondadır. Farklı tonlarla karşılaşma ihtimali yoktur. Led ampüllerin monteli olduğu 3m bant termal özelliklidir.

Led ampüller tek bir ampülün sağlayacağı aydınlatmayı daha küçük ama tasarruflu ve fazla sayıda ampüller ile sağlalar. Samsung Modül Led Çeşitleri bu alanda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Şöyle ki led ampüllerin dalga boyları 3000 ile 12.000 arsında değişmektedir. İstenilen özelliklere göre değişen fiyatları cep yakmaz. Üstelik kredi kartına taksit seçenekleri de mevcuttur. Lensli modül ledler dar açılı aydınlatmada da üstün hizmet sağalama garantisi verir. 9.000 ile 11.000 K arası dalga boyuna sahiptir ve 100 Ma akımdadır. 15x80x10 ölçülere sahip olan Samsung led 1.2 W güce sahiptir ve modül sayısı da 50’dir. 3 ledli ve mercekli modül led modelleri beyaz ışık verip, yine homojen ışık dağılımı yapmaktadır. Günışığı modundaki ledler, özellikle güneş almayan bölmelerde kullanıldığında verimliliği arttırmaktadır ve içerisini güneş aydınlatıyormuş izlenimi vermektedir. Bu yüzden de labaratuar ortamları, asansör, karanlık oda gibi bölmelerde kullanımı oldukça yaygındır. 3 çipli hazırlanan ürünlerin her biri kesilerek bütünden ayrılabilmektedir. Bu da ek yapılmasına imkan sağlar.

23 Ekim 2017
1.731 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN